Alkusarja

Otteluohjelma 2020

 

Pelipäivä

klo

Koti

 

Vieras

 

Tuomari

 

        Tulos

     

 

  

 

 

 

Ma 1.6

17:30

Versowood

vs

Kärkölä

 

Asikkala

 

0-2 (3-10, 0-1)

 

19:00

Asikkala

vs

Laune Baari

 

Versowood

 

1-1 (1-2, 4-2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ti 2.6

17:30

Ursan Tiikerit

vs

Woodpeckers

 

Senior Team

 

0-2 (0-2, 1-3)

 

19:00

Senior Team

vs

Piilevä Voima

 

Ursan Tiikerit

 

0-2 (2-6, 2-3)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ma 8.6

17:30

Woodpeckers

vs

Senior Team

 

Laune Baari 

 

0 - 2 (2-3, 4-9)

 

19:00

Laune Baari

vs

Ursan Tiikerit

 

Woodpeckers

 

2 - 0 (3-0, 4-1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ti 9.6

17:30

Kärkölä

vs

Asikkala

 

SiPa -20 

 

1 - 1 (2-1, 4-5, 1-1)

 

19:00

SiPa -20

vs

Versowood

 

Kärkölä 

 

0 - 2 (1-4, 0-1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ma 15.6

17:30

Asikkala

vs

Sipa -20

 

Ursan Tiikerit 

 

2 - 0 (11-0, 5-0)

 

19:00

Ursan Tiikerit

vs

Kärkölä

 

 Asikkala

 

0 - 2 (0-3, 1-2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ti 16.6

17:30

Senior Team

vs

Laune Baari

 

Piilevä Voima

 

2 - 0 (10-3, 8-2)

 

19:00

Piilevä Voima 

vs

Woodpeckers

 

Senior Team

 

1 - 2 (1-2,9-2,2-3)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ma 22.6

17:30

Laune Baari

vs

Piilevä Voima

 

Kärkölä 

 

2 - 0 (4-3, 10-0)

 

19:00

Kärkölä

vs

Senior Team

 

 Laune Baari

 

2 - 0 (10-5, 4-1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ti 23.6

17:30

SiPa -20

vs

Ursan Tiikerit

 

Versowood 

 

2 - 0 (6-2, 7-0)

 

19:00

Versowood

vs

Asikkala

 

SiPa -20

 

0 - (2-13, 0-3)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ma 20.7

17:30

Ursan Tiikerit

vs

Versowood

 

Senior Team 

 

2 - 0 (1-17, 2-3)

 

19:00

Senior Team 

vs

SiPa -20

 

Ursan Tiikerit

 

0 - 1 (1-2, 1-1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ti 21.7

17:30

Piilevä Voima

vs

Kärkölä

 

Woodpeckers 

 

0 - 2 (2-6, 2-3)

 

19:00

Woodpeckers

vs

Laune Baari

 

Piilevä Voima

 

1 - 2 (1-0,1-2,0-2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ma 27.7

17:30

Kärkölä 

vs

Woodpeckers

 

SiPa -20 

 

2 - 0 (9-4, 16-1)

 

19:00

SiPa -20

vs

Piilevä Voima

 

 Kärkölä

 

2 - 1 (4-5,7-3,2-1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ti 28.7

17:30

Versowood 

vs

Senior Team

 

Asikkala 

 

2 - 1(2-5,4-2,2-1)

 

19:00

Asikkala 

vs

Ursan Tiikerit

 

Versowood

 

2 - 0 (3-2, 9-3)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ma 3.8

17:30

Senior Team

vs

Asikkala

 

Piilevä Voima 

 

0 - 2 (2-3, 1-2)

 

19:00

Piilevä Voima 

vs

Versowood

 

Senior Team

 

2 - 0 (5-4, 2-1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ti 4.8

17:30

Woodpeckers

vs

SiPa -20

 

Laune Baari 

 

2 - 0 (5-3, 4-2)

 

19:00

Laune Baari 

vs

Kärkölä

 

Woodpeckers

 

1 - 1 (3-4, 4-3)

         
Ma 10.817:30SiPa -20vsLaune Baari Versowood 0 - 2 (0-6, 4-7)
 19:00VersowoodvsWoodpeckers SiPa -20 2 - 0 (1-0, 1-0) luov.
         
Ti 11.817:30AsikkalavsPiilevä Voima Ursan Tiikerit 0 - 0 (1-1,2-2,1-1)
 19:00Ursan TiikeritvsSenior Team Asikkala 0 - 2 (1-11, 2-5)
         
Ma 17.817:30Piilevä VoimavsUrsan Tiikerit Woodpeckers 2 - 1 (6-3,3-4,1-1,2-1)
 19:00WoodpeckersvsAsikkala Piilevä Voima 0 - 2 (0-10, 3-5)
         
Ti 18.817:30Laune Baari vsVersowood Kärkölä 1 - 1 ( 5-4,1-3)
 19:00Kärkölä vsSiPa -20 Laune Baari 2 - 1 (3-1,1-2,2-1)
         
 Karsinta Finaalipäivään  
Ma 24.817:30SiPa -20vsUrsan Tiikerit Seurasta 1 - 0 (7-1, 6-6)